Галерея

20 серпня 2015 р. відбувся XXVII Економічний форум

20 серпня в Конгрес-холі ГККП «Палац Незалежності» пройшов XXVII Економічний форум «Інструменти управління ризиками в країнах ЄАЕС», організований Союзом Національних бізнес-рейтингів.

Подія зібрала представників понад сотні компаній, які за версією Національних бізнес-рейтингів у країнах-учасницях Союзу по праву називаються «Лідерами галузі». Для гостей форуму з доповіддю виступив авторитетний експерт — віце-ректор Академії державного управління при Президентові РК Есімова Шолпан Алтинбековна.

У рамках форуму організатори провели церемонію нагородження керівників і спеціалістів підприємств-лідерів. В урочистій атмосфері у присутності бізнес-еліти кожен, кому Союз НБР присудив почесне звання, виходив на сцену для вручення медалей, орденів і сертифікатів, що його підтверджують.

Після нагородження для гостей був організований святковий концерт і банкет. Під час цієї частини заходу управлінці та фахівці різного профілю можуть поспілкуватися один з одним, поділитися досвідом, знайти партнерів.

Вечір був насиченим і повним сюрпризів. Оголошував учасників концерту і створював настрій гостям професіонал розмовного жанру Іван Ернст. Для присутніх виступали популярні зірки казахстанської естради — соліст «Астана Опера» Рамзат Балакішіев, лауреат конкурсу «Нова Хвиля 2013» АДАМ, шоу-балети VIVA і INDIGO.

Перший сюрприз, який чекав на наших гостей, — святковий торт. Цей почесний гість заходу з'явився несподівано і ефектно під час запального «Золотого блюзу» шоу-балету VIVA. Після дегустації цього витвору мистецтва гостей чекала традиційна, не менш улюблена частина заходів Союзу — розіграш призів. Цього разу троє щасливчиків отримали в подарунок планшети iPad Mini. Переможцями розіграшу стали компанії ТОО «Атирау-Тенгіз Констракшн Сервіс», ТОО «Кереге-Монтаж», ТОО «Санур-1». На завершення заходу для присутніх прозвучали композиції у виконанні головного гостя вечора — народної артистки Республіки Казахстан Рози Римбаєвої.


union logo

© nbr.com.ua 2014
All Rights Reserved
При копіюванні матеріалів посилання на сайт обов’язкове